خريد بليط هواپيما

بليط ارزان استانبول و ديگر نقاط جهان به صورت آنلاين

تهيه قيمت بليط هواپيما و رزرو هتل از طريق آژانس هاي هواپيمايي؛ سفر يكي از بزرگترين تغييراتي است كه مي توان در زندگي انجام داد و از آن لذت بسيار زيادي را كسب كرد، انتخاب جاي و شهر مناسب كه با روحيه شما مناسب باشد بسيار ضروري مي باشد، بسياري از مناطق باعث بالا رفتن روحيه و شادابي در افراد مي شود و مي توان در آن لذت بسيار برد و به بازسازي و بهسازي روحيه خود پرداخت.در ادامه روش تهيه بليط هواپيما ارزان از طريق آژانس هواپيمايي را براي شما شرح مي دهيم.

 


برچسب: قيمت بليط هواپيما , بليط هواپيما ارزان , بليط هواپيما استانبول , بليط اتوبوس , بليط قطار،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۱۳:۴۰ توسط:رضا رمضاني موضوع:

تهيه بليط هواپيما در ايران و جهان

سفر يكي از زيباترين قسمت هاي زندگي مي باشد كه شما را با تجربيات بسيار زيادي مواجه مي كند براي همين خاطر بايد در مورد مواردي كه ممكن است در سفر به آن احتياج داريد، حساس باشيد.

رزرو هتل و تهيه بليط براي سفرهاي داخلي و خارجي يكي از مهم ترين مواردي مي باشد كه ممكن است در روز هاي خاصي از سال براي شما اهميت چندين برابر پيدا كند. به طور مثال شما براي سفرهاي داخلي مانند تهيه بليط كيش مي بايست ابتدا بليط هاي خود را بل از هر چيزي رزرو كنيد تا در زمان شلوغي سفرهاي داخلي با مشكل بليط مواجه نشويد و اين امر به سادگي با انتخاب درست مي تواند انجام شود اما در اين پست به معناي انتخاب درست مي پردازيم كه چه رزروي را مي توان انتخاب درست ناميد.

شروع اين مطلب را با مثالي شروع مي كنيم تا بتوانيد تمامي مشكلاتي را كه ممكن است براي شما به وجود بيايد را درك كنيد:

 


برچسب: رزرو , بليط كيش , بليط استانبول , بليط خارجي ارزان قيمت , بليط هواپيما،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۱۲:۲۳ توسط:رضا رمضاني موضوع:

سفر و شرايط تهيه بليط هواپيما

شركت هاي هواپيمايي و آژانس هاي مسافربري براي آسايش و رفاه همه مسافرها تسهيلاتي را در نظر مي گيرند تا بتوانند به وسيله سامانه هاي اين شركت ها و آژانس ها به راحتي به برنامه هاي پروازي دلخواه خودشان دسترسي داشته باشند و بليط موردنظرشان براي هر قسمت از دنيا به طور مثال بليط ارزان استانبول را در كوتاه ترين زمان در حوزه بليط خارجي ارزان بخرند. 

در سامانه هاي خريد بليط هواپيما اينترنتي از تيك بان خدمات به صورت شبانه روزي ارائه مي شود. سايت فروش بليط هواپيما خدمات خود را به صورت شبانه روزي و در كمترين زمان ممكن خدمت هه مسافران محترم به تمامي مقصدهاي موجود به طور مثال كيش و تهيه  بليط هواپيما كيش ارائه مي دهد. شما براي استفاده از خدمات سايت و رزرو و خريد بليط هواپيما فقط بايد در سايت و سامانه ثبت نام كنيد. اگر از قبل در اين سايت عضو هستيد مي توانيد با وارد كردن نام كاربري و پسورد خود به سايت وارد شويد.

شركت هاي هواپيمايي و آژانس هاي مسافربري براي آسايش و رفاه همه مسافرها تسهيلاتي را در نظر مي گيرند تا بتوانند به وسيله سامانه هاي اين شركت ها و آژانس ها به راحتي به برنامه هاي پروازي دلخواه خودشان، رزرو هتل دسترسي داشته باشند و بليط موردنظرشان را در كوتاه ترين زمان بخرند. در سامانه هاي خريد اينترنتي بليط هواپيما خدمات به صورت شبانه روزي ارائه مي شود.

سايت فروش بليط هواپيما خدمات خود را به صورت شبانه روزي و در كمترين زمان ممكن خدمت هه مسافران محترم به تمامي مقصدهاي موجود ارائه مي دهد. شما براي استفاده از خدمات سايت و رزرو و خريد بليط هواپيما فقط بايد در سايت و سامانه ثبت نام كنيد. اگر از قبل در اين سايت عضو هستيد مي توانيد با وارد كردن نام كاربري و پسورد خود به سايت وارد شويد.

مراحل خريد بليط هواپيما

ابتدا منوي خريد بليط هواپيما را انتخاب كنيد. بعد در قسمت هاي مشخص شده مبدا، مقصد و زمان حركت خودتان را درج كرده و اگر تمايل به خريد بليط رفت و برگشت داريد تيك مربوط به اين گزينه را انتخاب كنيد. و تاريخ رفت و تاريخ برگشت خودتان را در بخش هاي مربوطه مشخص كنيد.

همينطور تعداد بليط هايي كه قرار است خريداري كنيد را نيز معين كنيد، تعداد بليط ها بر اساس سن مسافراني كه با شما همراه هستند مشخص مي شود.

به يك نكته مهم توجه داشته باشيد كه سه ساعت پيش از پرواز همه امكان ها خريد بليط هواپيما به صورت سيستمي بسته مي شوند و اگر تمايلي به خريد بليط چارتر داشته باشيد مي توانيد منتظر ارائه اين بليط ها باشيد.

جداول پرواز براساس زمان موردنظر شما در فهرست نمايش داده خواهند شد. بعد از اينكه از زمان و ساعت دقيق پروازتان اطمينان حاصل كرديد بر روي دكمه تاييد يا ادامه كليك كنيد.

بعد در جدولي تمامي تعداد مسافراني كه وارد كرده ايد به همراه همه اطلاعات پرواز مانند قيمت بليط هواپيما براي هر رده سني از مسافران به نمايش در مي آيد. كه اگر اين موارد موردتاييد شما باشند مي توانيد بر روي دكمه تاييد يا ادامه كليك كنيد و اين مرحله را نيز رد كنيد.

حالا نوبت به وارد كردن اسامي مسافران و پرداخت هزينه بليط هواپيما است كه با كليك بر روي گزينه مربوطه امكان پذير است.

اطلاعات شخصي هر يك از مسافران را در بخش هاي تعيين شده به دقت وارد كنيد و براي آن ها بليط هواپيما را به صورت رزرو شده ثبت نماييد.

دقت كنيد كه اسامي مسافران را به صورت كامل با نام و خانوادگي معتبر و به صورت فارسي و انگليسي در بخش هاي مربوطه بنويسيد.

به اين خاطر بايد در وارد كردن اسامي مسافران دقت كنيد كه امكان اصلاح اسامي وجود ندارد و اسامي وارد شده غيرقابل تغيير هستند.

اگر شما از آن دسته مسافران هستيد كه مي خواهيد از خدمات حمل و نقل رايگان شركت هاي هواپيمايي استفاده كنيد بايد گزينه مربوط به تمايل به دريافت سرويس هاي حمل و نقل رايگان را انتخاب كنيد.

اين خدمات فقط براي پروازهاي داخلي با مبدا تهران و به طور يكطرفه به مسافران ارائه مي شود.

بعد از وارد نمودن اطلاعات شخصي هر يك از مسافران، به مدت بيست دقيقه صندلي هاي انتخابي شما به صورت رزرو در نظر گرفته مي شوند و ساير مسافران و خريداران بليط اينترنتي بليط هواپيما نمي توانند آن صندلي ها را انتخاب كنند. شما در اين مدت بايد خريد خود را قطعي كنيد و نسبت به پرداخت هزينه بليط هواپيما اقدام نماييد. اگر در اين زمان تعيين شده نتوانيد قيمت بليط هواپيما را پرداخت كنيد صندلي هاي رزرو شده از حالت رزرو خارج شده و براي خريد ساير مسافران آزاد خواهند بود.

بعد از اينكه تمامي اسامي مسافران را به صورت كامل و دقيق وارد كرديد گزينه ثبت را فشار دهيد تا اطلاعات در سامانه ثبت شوند. همانطور كه گفته شد بعد از زدن اين دكمه ديگر امكان اصلاح مشخصات را نخواهيد داشت. در ادامه براي نهايي كردن رزرو بليط هواپيما بر روي گزينه پرداخت كليك كنيد تا به صفحه پرداخت قيمت بليط هواپيما وارد شويد.

 


برچسب: بليط ارزان استانبول , بليط خارجي ارزان , خريد بليط هواپيما اينترنتي از تيك بان , بليط هواپيما كيش , رزرو هتل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۱۱:۱۹ توسط:رضا رمضاني موضوع: