خريد بليط هواپيما

سفر و شرايط تهيه بليط هواپيما

با كمك همه كارت هاي عضو شتاب و با داشتن رمز دوم كارت بانكي خود مي توانيد نسبت به خريد بليط هواپيما اقدام كنيد.

بعد از اينكه پرداخت شما تاييد شد، رزرو و خريد بليط هواپيماي شما نمهايي مي شود و مي توانيد بليط هاي خريداري شده خودتان را در بخش ناحيه كاربري مشاهده كنيد و نسبت به پرينت بليط اينترنتي خريداري شده خود اقدام كنيد. همينطور شماره سريال بليط خريداري شده براي شما پيامك مي گردد.

گفتني است كه اگر بانك عمليات بانكي شما را تاييد نكند و بليط هواپيما در بخش كاربري مشاهده پذير نباشد، پرواز براي شما رزرو نخواهد شد و شما بايد از نو اقدام به خريد و تاييد بليط هواپيما كنيد.

در زمان مراجعه به فرودگاه بايد پرينت بليط اينترنتي هواپيما را در دست داشته باشد و يا شماره سريال بليط ارسالي به گوشي خودتان را به ماموران نشان بدهيد. همينطور بايد در كنار اين ها، كارت ملي معتبر و يا گذرنامه خود را به همراه داشته باشيد.

در پروازهاي شركت هاي هواپيمايي مختلف وزن هاي بار مجاز مختلفي را به مسافران اعلام مي كنند كه ميانگين بار مجاز سي كيلو گرم است.

همه مسافران محترم بايد دو ساعت پيش از پرواز در محل فرودگاه حضور داشته باشند.

استرداد بليط هواپيما

اگر شما به هر دليلي از ادامه مسافرت و سوار شدن به هواپيما منصرف شديد مي توانيد بليط خريداري شده خودتان را پس بدهيد و با توجه به زمان باقيمانده تا زمان پرواز مقداري از قيمت پرداختي بليط هواپيما را دريافت كنيد.

توجه داشته باشيد كه اگر شما پرواز خود را به خاطر تاخير پروازهاي ديگر شركت هاي هواپيمايي از دست بدهيد هزينه بليط قابل استرداد نخواهد بود و اين مورد مشمول مقررات استرداد بليط هواپيما نيست.

كنسل شدن بليط هواپيما به علت هاي تغيير پرواز و يا انصراف از سفر با مراعات موردهاي زير امكان پذير است.

اگر شما بليط خريداري شده خود را تا ساعت 12 ظهر 3 روز پيش از پرواز برگردانيد، پنج درصد قيمت بليط از كل قيمت كسر مي شود و مابقي به شما پرداخت مي شود.

اگر شما بليط خريداري شده خود را تا ساعت 12 ظهر 3 روز پيش از پرواز تا ساعت 12 ظهر روز قبل از پرواز برگردانيد، ده درصد قيمت بليط از كل قيمت كسر شده و مابقي به شما پس داده مي شود.

اگر شما بليط خريداري شده خود را يك روز پس از پرواز از ساعت 12 ظهر تا يك ساعت پيش از پرواز برگردانيد، سي درصد قيمت بليط كسر شده و مابقي به شما پرداخت مي شود.

اگر شما تا يك ساعت پيش از پرواز تا انجام پرواز بليط خود را برگردانيد، پنجاه درصد قيمت بليط هواپيما كسر شده و مابقي به شما پرداخت مي شود.

كنسل كردن بليط هواپيما

براي كنسل كردن بليط هواپيما به بخش كاربري خودتان برويد و بر روي گزينه درخواست كنسل كردن بليط كليك كنيد. شماره سريال بليط خريداري شده را بزندي و بر روي دكمه ارسال كليك كنيد. اگر بليط شما به صورت رفت و برگشتي است هر دو مسير براي انتخاب نشان داده مي شود. هر يك را كه خواستيد مي توانيد براي كنسل كردن بليط انتخاب كنيد. اگر قصد كنسل كردن هر دو مسير رفت و برگشت را داريد مي توانيد هر دو را انتخاب نماييد. درخواست شما ثبت و با توجه به زمان ثبت، هزينه استرداد محاسبه و به حساب بانكي شما واريز مي شود.

 

منبع : خريد اينترنتي بليط هواپيما تيك بان


برچسب: بليط ارزان استانبول , بليط خارجي ارزان , خريد بليط هواپيما اينترنتي از تيك بان , بليط هواپيما كيش , رزرو هتل،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۱۱:۱۹ توسط:رضا رمضاني موضوع:

ارسال نظر توسط مدیر غیرفعال شده