خريد بليط هواپيما

تهيه بليط هواپيما در ايران و جهان

شما قصد سفر داخلي و يا خارجي را داريد، سفر خارجي شما به استانبول مي باشد و شما بليط استانبول را رزرو مي كنيد براي سفري و تمامي برنامه هاي خود را تنظيم ميكنيد كه به سفر برويد. ابتدا به ترمينال، راه آهن يا فرودگاه رفته و متوجه مي شويد كه پرواز، قطار و يا اتوبوس شما آماده نيست و نرسيده است. بطور مثال هواپيما را در نظر مي گيريم؛ بعد از چند ساعت هواپيما رسيده و  بليط خارجي ارزان قيمت خود را در دست داريد و شما متوجه مي شويد تا آماده سازي مجدد بايد براي مدتي ديگر صبر كنيد. وارد هواپيما شده و مي‌بينيد كه تصور شما از هواپيما با سرويسي كه دريافت مي‌كنيد زمين تا آسمان فرق دارد!

به مقصد كه مي‌رسيد با هزاران مشكل متوجه مي شويد كه سرويس هواپيمايي در بخش انبار به مشكل خورده و و در شلوغي عيد بايد به انتظار بار بنشينيد. بعد از همه ي موارد ذكر شده متوجه مشكل در رزرو هتل شده كه همين هتل در تصاوير چيز ديگري بوده ولي در واقعيت در سفر خارجي شما همه ي اين ها را با مشكل چند مقصد بودن سفر هاي شما با انتظار در تمامي مقصد ها نيز جمع كنيد و خارجي بودن كشور را نيز به آن اضافه كنيد. البته كه در دوره ي شلوغي سوء استفاده گرهايي نيز وجود دارند كه از شلوغي ايام تعطيلات استفاده كرده و پول  بيشتري براي بليط هواپيما را در برابر هيچ خدمتي با استفاده از سايت هاي بي ارزش انجام مي دهند، پس قبل از هر چيز از اعتبار سايت مورد نظر اطمينان حاصل فرماييد. براي مواجه نشدن با مشكلاتي كه در بالا گفتيم به مطالب زير نيز توجه كنيد.

مواردي كه بايد براي رزروي بليط به آنها توجه كنيد

برنامه ريزي و محاسبه

شما براي مسافرت ابتدا بايد برنامه ريزي درستي بكنيد و ببينيد اين سفر براي شما صرفه اقتصادي دارد يا خير. مهم ترين نكته سفرهاي نوروزيشما اين مي باشد كه شما در دام حباب قيمت هاي كاذب گرفتار نشويد و به هر شركت سود جويي باج ندهيد! اين امر را مي توان به سادگي با پرسه زدن در اينترنت بر طرف كرد كه قيمت هاي درست به دست شما بيايد.

پس ابتدا جايي كه مايل به سفر هستيد را برسي كرده و ببينيد چه مدت زماني را بايد براي طي كردن مسافت طي كنيد و سپس ببينيد اين مدت زمان را در چه رجه اي از پرواز مي توانيد تحمل كنيد و در اخر به سادگي درجه هواپيما و يا اتوبوس خود را مشخص كنيد و بعد به سايت هايگردشگري براي سفر خود رفته و به ميزان هزينه اي كه مايل هستيد براي اين مسافت بپردازيد توجه كنيد كه آيا شما براي اين ميزان از راحتي سفر مي توانيد اين ميزان هزينه را پرداخت كنيد يا خير.

 منبع:  خريد اينترنتي بليط هواپيما تيك بان


برچسب: رزرو , بليط كيش , بليط استانبول , بليط خارجي ارزان قيمت , بليط هواپيما،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۱۲:۲۳ توسط:رضا رمضاني موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :