خريد بليط هواپيما

خريد بليط هواپيما در قسمت هاي مختلف دنيا

تا همين چند وقت پيش با شركت ما ميشد تنها رزرو آنلاين هتل در ايران و استعلام قيمت بليط هواپيما را انجام داد. اما از آنجايي كه يكي از هدف‌هاي شركت ما اين است كه همه چيز سفر را به صورت آنلاين پوشش دهد و كاري كند كه سفر رفتن كاري آسان شود در اين دو سال گسترده‌تر شده و  خدمات ديگري را هم به خدمات پيشين اضافه كرده، مثل رزرو هتل ، خريد بليط قطار در ساير نقاط دنيا و خريد بليط هواپيما كه مثل فرزندي نورسيده تازه به خانواده اضافه شده.

شركت به خوبي مي‌داند كه با وجود ده‌ها شركت هواپيمايي آنلاين و غيرآنلاين رقيبانش در اين عرصه كم نيستند اما با تضمين ارائه بهترين خدمات و پشتيباني ۲۴ ساعته سعي دارد از اين عرصه نيز سربلند بيرون بيايد.

در بخش پرواز شركت ما كه در حال حاضر بليط خارجي و پروازهاي داخلي‌ را ارائه مي دهد، ما با ۱۴ شركت هواپيمايي همكاري مي‌كنيم و به مقصد همه شهرهايي كه داراي فرودگاه هستند پرواز داريم. قيمت‌ها و قوانين‌مان مثل ساير شركت‌هاست، اما يكي از مزيت‌هايمان دانلود بليط موقع خريد است. چند كليك مي‌كنيد و بليط در دستتان است. ديگر نه نياز به مراجعه به ايميل داريد و نه لازم است اس‌ام‌اس‌تان را چك كنيد، همه چيز در دستان شماست.

اما كار ما در بلاگ چيست و چه كاري مي‌خواهيم در زمينه پرواز انجام دهيم؟

مي‌خواهيم درباره هرچيزي كه مربوط به پرواز و خريد بليط هواپيماست به شما بگوييم. از رمز و رازهاي پرواز با هواپيما و خريد بليط ارزان و جاهايي كه مي‌توانيد با هواپيما به آنها سفر كنيد، حرف بزنيم. ما با شما سوار هواپيما مي‌شويم، كنارتان مي‌نشينيم و از پنجره هواپيما همراه با شما ابرها را تماشا مي‌كنيم و از كوچكتر شدن آدم‌ها و خيابان‌ها و ماشين‌ها از اين بالا و اوج گرفتن ذوق مي‌كنيم.

منبع:  خريد اينترنتي بليط هواپيما تيك بان


برچسب: بليط رفت و برگشت استانبول چارتر , خريد بليط هواپيما , قيمت بليط هواپيما , خريد بليط قطار , بليط خارجي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۱۴:۴۰ توسط:رضا رمضاني موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :