خريد بليط هواپيما

تهيه بليط هواپيما براي سفر با هدف هاي متفاوت

در اين مقاله به ترفندهايي براي خريد بليط هواپيما ارزان قيمت اشاره كرده ايم با ما همراه باشيد .

از مزاياي موتورهاي جستجو استفاده كنيد

موتورهاي جستجو براي مقايسه قيمت‌هاي شركت‌هاي مختلف بسيار عالي هستند. نكته جالب اين است كه معمولاً درصدي از هزينه را به خاطر تبليغي كه براي شركت‌هاي هواپيمايي مي‌كنند به قيمت بليط اضافه مي‌كنند. توصيه‌اي مفيد: سراچه‌هايي را چك كنيد كه درصدي به مبلغ اصلي بليط اضافه نمي‌كنند تا بتوانيد در تهيه بليط خارجي ارزان قيمت هواپيما موفق عمل كنيد.

زمان خريد بليط را بدانيد

از يك لوكيشن قلابي استفاده كنيد.

برخي شركت‌هاي هواپيمايي با توجه به مكاني كه بليط‌ها از آن خريداري مي‌شود قيمت‌هايشان متفاوت است. بنابراين قيمت بليط‌ها بر اساس جايي است كه از آن بليط را مي‌خريد. اين مورد بيشتر براي بليط‌هاي داخلي صدق مي‌كند، مثلاً بليطي از بانكوك به يانگمي. اگر اين بليط را از آمريكا بخريد، خيلي گران‌تر خواهد بود نسبت به اينكه آن را از تايلند بخريد. با يك ترفند هك ساده اينترنتي براي خريد بليط هواپيما اينترنتي از تيك بان از اين مسئله جلوگيري كنيد : به‌راحتي مي‌توانيد لوكيشن كشور خود را در وب‌سايت شركت هواپيمايي تغيير دهيد. بعضي‌اوقات با اين كار زبان سايت هم‌تغيير مي‌كند و برخي اوقات هم‌تغيير نمي‌كند. اما بايد بدانيد كه مترجم گوگل را براي همين مواقع ساخته‌اند! شما مي‌توانيد اطلاعات بيشتري را در مورد تغيير دادن لوكيشن و همچنين تعيين قيمت بليط‌ها پيدا كنيد مي‌توانيد راه‌هاي تهيه بليط هواپيما ارزان را هم امتحان كنيد.

 به دنبال معامله باشيد

در وب‌سايت‌ها مختلف ثبت‌نام كنيد تا  تخفيف‌ها را به اطلاع شما برسانند.به طور مثال براي تهيه بليط ارزان استانبول ، Airfare Watchdog منبعي عالي است كه شمارا از پروازهاي ارزان در مسيرهايي مشخص كه به آن علاقه‌مند هستيد مطلع مي‌سازد. شما همچنين مي‌توانيد تنظيمات آن را به نحوي تغيير دهيد كه شمارا از هر پروازي كه از شهرتان خارج مي‌شود مطلع سازد! حتماً به‌سرعت اين كار را انجام دهيد چراكه آن‌ها مي‌خواهند هرچه سريع‌تر بليطشان را بفروشند و اين نشانگر دانش شما از مبحث زمان خريد بليط ارزان است. ضمنا براي تهيه بليط هواپيما كيش كه يك سفر داخلي محسوب مي شود مي توانيد آن را از سايت ما به صورت آنلاين تهيه كنيد.

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 27
+ نوشته شده: 1397/3/27 ساعت: ۱۰ توسط:ticketticketi :