خريد بليط هواپيما

نكات جالب در سفر با هواپيما

براي خريد بليط هواپيما  و پرواز با يك غول آهني به همان اندازه كه راحت و لذت بخش است، از هيجان و اضطراب نيز تهي نيست. اين اضطراب وقتي بيشتر مي شود كه ندانيد وسيله اي كه با آن سفر مي كنيد، چه ويژگي هايي دارد. در خريد بليط خارجي ارزان قيمت  و استفاده از هواپيما اگرچه قرار نيست همانقدر كه شما از ماشين شخصي تان شناخت داريد، در مورد هواپيماها هم بدانيد. اما دانستن نكاتي كلي در مورد اين پرنده هاي غول پيكر شايد براي شما هم جالب باشد.

هواپيماها به گونه اي طراحي شده اند كه در مقابل رعد و برق مقاوم باشند

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 20
+ نوشته شده: 1397/4/20 ساعت: ۱۱ توسط:ticketticketi :

خريد بليط هواپيما در زمان هاي متفاوت

بهترين زمان خريد بليط هواپيما براي كساني كه هميشه چمدان هايشان براي سفر بسته است، چند ساعت قبل از پرواز در مقصد مورد نظر است. چون در اين چند ساعت، ايرلاين ها و شركت هاي فروشنده بليط خارجي ارزان قيمت ، تا جايي كه توانسته اند، با قيمتهاي پيشنهادي خود، بليط هايشان را كم و بيش به فروش رسانده اند و تا حدي از اين بليط ها، به فروش نرسيده است كه بايد تا قبل از فرا رسيدن زمان حركت هواپيما، به هر روش و ترفندي كه شده، اين ظرفيت تكميل شود.

هرساله خريد بليط هواپيما اينترنتي از تيك بان ، درحال بروز رساني امكانات و خدمات قابل ارائه به مشتريان عزيزمان هستيم. روزانه، ليستي از بهترين آفرهاي قيمتي پروازها،از بليط هواپيما ارزان هتل ها و تورها را جمع آوري و در سايت تيك بان  قرار مي دهيم. و بصورت هفتگي، در حال آناليز ليست هاي پروازي، هتل ها و تورهايمان، بر اساس محبوبيت و ميزان فروش هستيم تا بتوانيم بهترين ها را به مشتريانمان عرضه كنيم.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 17
+ نوشته شده: 1397/4/17 ساعت: ۰۸ توسط:ticketticketi :